2018 kovo 31

Informacija

Apmokėjimo būdai

Melaminokempineles.lt veikia Paysera atsiskaitymo modulis.

Paysera – elektroninė atsiskaitymų sistema, jungianti skirtingus atsiskaitymo būdus: per Paysera sistemą, elektroninę bankininkystę, grynaisiais, mokėjimo kortelėmis, SMS žinutėmis. Paysera siūlo nemokamą daugiavaliutę sąskaitą, kurią atsidaryti ir papildyti galite vos per kelias minutes. Taip pat Paysera siūlo greitus ir saugius atsiskaitymus internetu, už kuriuos pirkėjui grįžta išleistos sumos dalis.  Atsiskaitykite per Paysera – tai greita, modernu ir naudinga. Už kiekvieną atsiskaitymą pirkėjui į Paysera sąskaitą grįžta iki 1% sumos, sumokėtos už prekes ar paslaugas.

Atsiskaitymas per Paysera sistemą.     

Pasirinkę atsiskaitymo būdą ,,Paysera“ galėsite sumokėti už prekes:

  • per Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės sistemą,
  • parduotuvių MAXIMA kasose,
  • kioskuose ,,Lietuvos spauda“ ir ,,Narvesen“,
  • ,,Perlas“ paslaugų terminaluose,
  • Banko skyriuose grynaisiais pinigais,
  • Lietuvos pašto ir ,,Paypost“ skyriuose.

Užsakymo pabaigoje Jūs automatiškai būsite nukreipti į Mokėjimai.lt sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą. 

Norėdami atsiskaityti spaudos kioskuose arba MAXIMA parduotuvių kasose, turėsite atsispausdinti specialų kvitą, kurį reikės pateikti kasoje, pasirinkusiems šį būdą būtina turėti spausdintuvą.

Apmokėjimai per Paysera sistemą vykdomi nedelsiant, todėl Jūsų užsakymo vykdymo laikas bus žymiai trumpesnis.

Prekių pristatymas

Prekių pristatymą patikime AB ,,Lietuvos paštas“
Pristatymo kaina: 1.50€.*
* Perkant 30vnt kempinėlių ir daugiau pristatymas nemokamas

Siuntų pristatymas Lietuvoje įprastai trunka 1 – 5 darbo dienas. Švenčių laikotarpiu iki 5 darbo dienų.
Visi užsakymai apmokėti iki 14.00 (darbo dienomis) išsiunčiami tą pačią dieną.

Papildoma informacija:

Pašto kurjeris pristatys Jūsų prekes užsakymo metu nurodytu adresu, jeigu Jūsų tuo metu nebus namuose, jis paliks lapelį su informacija apie artimiausią pašto skyrių, kuriame galėsite atsiimti užsakytas prekes Jums patogiu metu.

Prekių grąžinimas / keitimas

Per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos bet kurį pirkinį Jūs galite:
• Grąžinti netikusią prekę ir susigrąžinti už ją sumokėtus pinigus;
• Pakeisti prekę į kitą dydį, modelį ar kitą prekę.

Pirkėjui grąžinant/keičiant prekes būtina laikytis šių sąlygų:
• Grąžinama prekė negali būti dėvėta, kitaip naudota ar praradusi prekinę išvaizdą.

Svarbu!  Apie grąžinamą prekę privaloma pranešti elektroniniu paštu: info@melaminokempineles.lt. Siuntimo išlaidos nėra grąžinamos. Jeigu už prekę mokėjote nuolaidos kuponu, tai grąžinamas kuponas bei papildomai sumokėta suma. Dovanų kuponai į grynuosius pinigus nėra keičiami.

Pinigai už grąžintas prekes, atitinkančias grąžinimo sąlygas, pervedami į pradinio mokėtojo sąskaitą per 7 (septynias) darbo dienas nuo grąžinamų prekių priėmimo dienos.

Prekių grąžinimą ar keitimą reglamentuoja:
LR Vyriausybės 2014 m. liepos mėn. 22 d. nutarimu Nr. 738 (Žin., 2014, Nr. 2014-10565) patvirtintos mažmeninės prekybos taisyklės.
LR civilinis kodeksas (Žin., 2000, Nr. 74-2262; 2011, Nr. 129-6108).

Jeigu kils neaiškumų, susisiekite su mumis el. paštu info@melaminokempineles.lt arba telefonu 8-600-60128

Pirkimo sąlygos

1. Bendrosios nuostatos
1.1. Prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuris nustato Pardavėjo ir Pirkėjo teises, pareigas, prekių įsigijimo ir šalių atsakomybę įsigyjant prekes Melaminokempineles.lt internetinėje parduotuvėje.

2. Pirkimo ir pardavimo sutarties sudarymas
2.1. Internetinėje parduotuvėje Melaminokempineles.lt turi teisę pirkti:
2.1.1. veiksnūs fiziniai asmenys ne jaunesni nei 18 metų;
2.1.2. juridiniai asmenys;
2.1.3. nepilnamečiai nuo 14 iki 18 metų, turėdami tėvų arba globėjų sutikimą bei galintys laisvai disponuoti savo pajamomis;
2.1.4. visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti asmenys.
2.2. Užsiregistravus Melaminokempineles.lt elektroninėje parduotuvėje, pateikti duomenys (vardas, pavardė, adresas, el. paštas, tel. numeris) saugomi ir tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu.
2.3. Sutartis laikoma sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, kai elektroninėje parduotuvėje Pirkėjas, suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su šiomis taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti“. Sutartis galioja iki užsakymo įvykdymo.
2.4. Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugoma Melaminokempineles.lt duomenų bazėje.
2.5. Apie pirkimo – pardavimo sutarties sudarymą ir prekių paruošimą, Melaminokempineles.lt informuoja klientus el. paštu Pirkėjo nurodytu adresu.

3. Pirkėjo teisės ir pareigos
3.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes Melaminokempineles.lt internetinėje parduotuvėje šių taisyklių nustatyta tvarka.
3.2. Pirkėjas registracijos formoje turi pateikti teisingus duomenis. Asmens duomenims pasikeitus,  jie turi būti atnaujinami, kitaip dėl atsirandančių nuostolių internetinė parduotuvė Melaminokempineles.lt neatsako.
3.3. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus, informuodamas internetinę parduotuvę el. paštu.
3.4. Jeigu Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, privalo informuoti Melaminokempineles.lt elektroninę parduotuvę, kad nebūtų padaryta žala dėl trečiųjų asmenų kaltės.
3.5. Pirkėjas privalo sumokėti prekių ir jų pristatymo kainą bei priimti užsakytas prekes. Už prekes Pirkėjas sumoka pasirinkdamas tinkamą apmokėjimo būdą, kurie nurodyti Melaminokempineles.lt internetinės parduotuvės skiltyje ,,Apmokėjimo būdai“.
3.6. Patvirtindamas šias Taisykles Pirkėjas sutinka, jog Pirkėjo pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi Melaminokempineles.lt internetinėje parduotuvėje. Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.
3.7. Pirkėjas privalo atlikti mokėjimą iš Melaminokempineles.lt internetinės parduotuvės skilties ,,Apmokėjimo būdai“ pasirinkto apmokėjimo būdo ne vėliau kaip per 48 valandas nuo mygtuko ,,Patvirtinti“ paspaudimo. Per šį laikotarpį mokėjimo pavedimo nepatvirtinus arba atskiru elektroniniu laišku neatsiuntus Pardavėjui pranešimo apie mokėjimo atlikimą, Pardavėjas turi teisę laikyti, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo ir pardavimo sutarties.
3.8. Pirkėjo pasirinktos prekės rezervuojamos bei Pardavėjas imasi vykdyti pirkimo ir pardavimo sutartį tik tada, kai Pardavėjas gauna pranešimą iš Pirkėjo banko ar Pirkėjo apie atliktą mokėjimą už pasirinktas prekes.
3.9. Pirkėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.
3.10. Pirkėjas sutikdamas su šiomis Taisyklėmis, įsipareigoja jų laikytis.

4. Pardavėjo teisės ir pareigos
4.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti tinkamas sąlygas naudotis Melaminokempineles.lt internetinės parduotuvės paslaugomis.
4.2. Jeigu Pirkėjas pateikia klaidingą, melagingą informaciją, nesilaiko taisyklėse nurodytų įsipareigojimų, siekia pakenkti internetinės parduotuvės darbui ir veiklai, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti, sustabdyti ar panaikinti Pirkėjo galimybę naudotis Melaminokempineles.lt internetine parduotuve, nevykdyti jo užsakymų, o piktybinius Pirkėjus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.
4.3. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes nurodytu adresu ir pristatymo laikotarpiu.
4.4. Pardavėjas įsipareigoja negalėdamas Pirkėjui pristatyti užsakytos prekės, pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui atsisakius – grąžinti Pirkėjo sumokėtus pinigus.
4.5. Pardavėjas įsipareigoja dėti pastangas sudarant tinkamas sąlygas Pirkėjui naudotis Melaminokempineles.lt elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis bei priima el. paštu Pirkėjų pasiūlymus dėl elektroninės prekybos gerinimo būdų.
4.6. Pardavėjas nesuteikia jokių garantijų, kad elektroninė parduotuvė veiks nenutrūkstamai.
4.7. Pardavėjas turi teisę pakeisti šias Taisykles, jas paskelbdamas Melami nokempineles.ltelektroninės parduotuvės tinklalapyje. Pakeitimai įsigalioja nuo paskelbimo momento visiems po paskelbimo sudaromiems sandoriams.

5. Prekių užsakymo pateikimas ir sąlygos
5.1. Pirkėjas Melaminokempineles.lt internetinėje parduotuvėje gali pirkti prekes bet kuriuo paros metu. Kreiptis dėl užsakymų el. paštu bei telefonu Pirkėjas gali internetinėje parduotuvėje nurodytu darbo laiku.
5.2. Pirkėjas, apsilankęs Melaminokempineles.lt internetiniame puslapyje, pasirenka jam patinkančias prekes. Jo pasirinkimo metu suformuojamas prekių krepšelis.
5.3. Suformavus prekių krepšelį, Pirkėjas turi suvesti visą reikiamą informaciją, reikalingą prekių pristatymui: vardą, pavardę, adresą, telefoną bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi pristatant užsakytas prekes. Pirkėjo pateikti duomeys naudojami tik prekių pardavimo ir pristatymo tikslais, nepažeidžiant LR teisės aktų numatytų reikalavimų asmens duomenų apsaugai.
5.4. Sutartis laikoma sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo nuo tada, kai elektroninėje parduotuvėje Pirkėjas suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su šiomis taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti“ ir galioja iki užsakymo įvykdymo. Pirkėjui nesuteikiama galimybė patvirtinti užsakymo iki to momento, kol Pirkėjas nėra susipažinęs bei kol nesutinka su Melaminokempineles.lt Parduotuvės Taisyklėmis.
5.5. Pirkėjas privalo atlikti mokėjimą iš Melaminokempineles.lt internetinės parduotuvės skilties ,,Apmokėjimo būdai“ pasirinkto apmokėjimo būdo ne vėliau kaip per 48 valandas nuo mygtuko ,,Patvirtinti“ paspaudimo. Per šį laikotarpį mokėjimo pavedimo nepatvirtinus arba atskiru elektroniniu laišku neatsiuntus Pardavėjui pranešimo apie mokėjimo atlikimą, Pardavėjas turi teisę laikyti, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo ir pardavimo sutarties. Sutartis laikoma vykdytina tik nuo to laiko, kai Melaminokempineles.lt gauna patvirtinimą iš Pirkėjo pasirinkto apmokėjimo būdo už apmokėtas prekes.
5.6. Prekių kainos Melaminokempineles.lt internetinėje parduotuvėje nurodomos eurais.
5.7. Pardavėjas, gavęs apmokėjimą už prekes, ruošia prekių siuntinį ir praneša Pirkėjui apie paruoštas prekes el. paštu Pirkėjo nurodytu el. paštu.
5.8. Pirkėjui neįvykdžius apmokėjimo per 48 valandas, užsakymas automatiškai atšaukiamas.
5.9. Visais atvejais laikoma, jog Pirkėjas, pateikdamas užsakymą, yra susipažinęs ir besąlygiškai sutinka su visomis Melaminokempineles.lt elektroninės parduotuvės taisyklėmis, kaip ir su visomis kitomis prie užsakymo nurodytomis sąlygomis.

6. Prekių pristatymas
6.1. Prekių pristatymo kaina yra fiksuota, nepriklauso nuo užsakomų prekių svorio ir kiekio. Pirkėjas, pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, privalo nurodyti tikslų pristatymo adresą, pašto kodą, telefono numerį.
6.2. Prekes pristato Pardavėjas, Pardavėjo įgaliotas atstovas (kurjeris) arba Pirkėjas atsiima artimiausiame pašto skyriuje, siuntų terminaluose priklausomai nuo to, kokį pristatymo būdą pasirinko Pirkėjas.
6.3. Prekių pristatymas paprastai trunka nuo 1-3 darbo dienų, išskyrus tokius atvejus, kai prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
6.4. Pirkėjas įsipareigoja priimti prekes pats. Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų, jei prekės buvo pristatytos nurodytu adresu ne tam subjektui.
6.5. Jei prekes priims ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo nurodyti prekes priimsiančio asmens duomenis, pildydamas užsakymo pristatymo informaciją.
6.6. Pirkėjas negali keisti prekių pristatymo adreso, jei siunta yra išsiųsta. Tokiu atveju Pardavėjas neatsako už siuntų pristatymo termino vykdymą bei turi teisę apmokestinti Pirkėją už patirtas papildomas išlaidas.
6.7. Pristačius ir perdavus prekes Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės Pirkėjui yra perduotos, neatsižvelgiant į tai, ar prekes faktiškai priima Pirkėjas ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs prekes nurodytu adresu.
6.8. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovas privalo informuoti Pardavėją el. paštu.
6.9. Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jei Pirkėjui prekės nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių ar dėl Pirkėjo kaltės.

7. Prekių kokybės garantijos
7.1. Kiekvienos prekės savybės nurodomos prie kiekvienos prekės, esančios el. parduotuvėje.
7.2. Pardavėjas neatsako, jei Melaminokempineles.lt internetinėje parduotuvėje dėl Pirkėjo naudojamo monitoriaus savybių  prekės spalva, forma, dydis neatitinka realios prekės savybių.
7.3. Prekės pristatomos supakuotos, atsižvelgiant į jų pobūdį, siekiant, kad prekės būtų tinkamos naudoti pagal paskirtį.

8. Prekių grąžinimas ir keitimas.
8.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR Vyriausybės 2014 m. liepos mėn. 22 d. nutarimu Nr. 738 (Žin., 2014, Nr. 2014-10565) patvirtintos mažmeninės prekybos taisyklėmis.
8.2. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.
8.3. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruotu paštu arba pasirinkto kurjerio paslaugomis. Grąžinamos arba keičiamos prekės pašto išlaidas apmoka Pirkėjas.
8.4. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per  14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu info@Melaminokempineles.lt.
8.5. Grąžinama prekė turi būti nesugadinta, nenaudota, originalioje tvarkingoje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).
8.6. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja priimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis per protingą terminą.
8.7. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą akcijos metu, grąžinama už prekę sumokėta suma (po nuolaidos).
8.8. Jei pirkimo metu Pirkėjui buvo pritaikytas nemokamas pristatymas, prekių grąžinimo atveju (jei nebeteikiama nemokamo pristatymo sąlyga)  iš bendros Pirkėjo sumokėtos sumos išskaičiuojamos siuntimo išlaidos pagal tuo metu galiojusius pristatymo tarifus.
8.9. Jei pristatant prekes, dėl kliento kaltės Pardavėjas patirs papildomas pristatymo išlaidas, prekių grąžinimo ar keitimo atveju Pardavėjas turi teisę išskaičiuoti patirtą žalą iš grąžintinos sumos.

9. Pirkėjo ir Pardavėjo atsakomybė
9.1. Pirkėjas atsako už registracijos formoje pateikiamų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima atsakomybę už padarinius, atsiradusius dėl pateiktų duomenų netikslumo ir klaidingumo.
9.2. Už pirkimo ir pardavimo sutarties, sudarytos naudojantis Melaminokempineles.lt elektronine parduotuve, pažeidimą šalys atsako Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
9.3. Pirkėjas atsako už registracijos duomenų perdavimą trečiosioms šalims. Jeigu Pirkėjo registracijos duomenimis naudojosi trečiosios šalys, už trečiosios šalies atliktus veiksmus atsako Pirkėjas.
9.4. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės, jei nuostoliai atsiranda dėl Pirkėjo, kuris neatsižvelgdamas į Pirkėjo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis.
9.5. Pardavėjas neatsako už kitų įmonių pateiktą informaciją ar vykdomą veiklą, jei internetinėje parduotuvėje per esančias nuorodas Pirkėjas patenka į jų tinkalapius.

10. Informacijos siuntimas
10.1. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu, iškilus neatidėliotiniems neaiškumams, skambina nurodytu Pirkėjo telefonu.
10.2. Pirkėjas iškilusius klausimus gali siųsti Pardavėjo el. parduotuvės nurodytu el. paštu bet kuriuo paros metu ar teirautis telefonu darbo laiku;
10.3. Pardavėjas turi teisę skelbti įvairias akcijas, keisti jų sąlygas, jas naikinti. Akcijų paskelbimas, pakeitimas ar panaikinimas galioja nuo jų paskelbimo, pakeitimo ar panaikinimo laikotarpio.
10.4. Pardavėjas nėra atsakingas, jei Pirkėjas, neteisingai nurodęs duomenis, negauna reikiamų pranešimų nuo Pardavėjo dėl tam tikrų sutrikimų.

11. Baigiamosios nuostatos
11.1. Šios taisyklės sudarytos vadovaujantis LR teisės aktais.
11.2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.